Офіційний дистриб‘ютор в Україні(097) 035-000-6 | (050) 833-000-6


Офіційний дистриб‘ютор в Україні
(097) 035-000-6 | (050) 833-000-6

Доставка і оплата

Оплата

Ми дбаємо про кожного з вас, пропонуючи різні способи оплати при замовленні та в момент його отримання. Завдяки такому різноманіттю ви можете бути впевнені в безпеці онлайн-шопінгу. Обирайте зручний спосіб оплати та заощаджуйте свій час!

Оплата при отриманні товару на поштових відділеннях

Оплата здійснюється безпосередньо під час доставки Вашого замовлення або кур'єру транспортної компанії, або в офісі вантажоперевізника представнику транспортної компанії. Зверніть увагу, що зазвичай транспортні компанії за послугу післяплати беруть додаткову плату, яка може становити 1-2% від суми, що пересилається.

Відправлення товару здійснюється після передоплати в розмірі 150 грн. (доставки товару в обидва кінці). При отриманні товару, покупець оплачує вартість товару, мінус 150 грн., які він оплатив раніше. Сума 150 грн. є передоплатою і гарантією того, що клієнт прийде за товаром. У разі, якщо клієнт не прийшов за покупкою, ця сума не повертається.

Безготівкова оплата під час оформлення замовлення

Власники карток Visa і MasterCard можуть повністю оплатити замовлення в момент його оформлення. При зустрічі з кур'єром або менеджерами поштового відділення вам потрібно буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача і оплатити доставку.

Безготівкова оплата на рахунок

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення всіх деталей замовлення і відправить Вам реквізити рахунка для оплати.

Доставка

Доставка по Україні

Доставка по регіонах України здійснюється компанією "Нова Пошта"
Час доставки 1-3 дні з моменту надходження замовлення та оплати на рахунок інтернет-магазину.
У зв'язку з ситуацією в країні замовлення відправляються тричі на тиждень - понеділок, вівторок і середу. Замовлення, оформлені до 17:00 відправляються того ж дня, після 17:00 наступного робочого дня.
Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги, кількості, а також місця призначення.

Доставка додому. Кур'єрська служба "Нова Пошта"

Також Ви можете оформити доставку додому по всій Україні. Кур'єрська доставка здійснюється компанією "Нова Пошта" протягом 1-3 днів з моменту надходження замовлення..
Замовлення відправляємо з понеділка по п'ятницю.
Вартість доставки формується компанією перевізником виходячи з габаритів, ваги, кількості, а також місця призначення.